Scroll Top
یزد ، شهرک صنعتی نیکو اشکذر

 بلو فیکس  BLUEFIXپودر رنگ پوشش شید سایه انداز ضد آب گلخانه

پوشش رنگ پودری سایه انداز شید گلخانه
پوشش پودر رنگ شید سایبان سایه انداز ضد باران گلخانه

با هدف بهبود شرایط محیطی گیاه با شروع گرمی هوا یک روش پذیرفته شده ی عمومی توسط قاطبه ی گلخانه داران استفاده از پوشش سایه انداز سقف گلخانه هست که به این طریق با کاهش تشعشات ورودی به فضای گلخانه میتوان از گرمی و بالا رفتن دما پیشگیری کرد. در این وضعیت گیاه عملیات فتوشنتز و تولید میوه را بهتر و بیشتر انجام میدهد. یکواختی وضد آب بودن محصول بسیار مهم است که محصول این شرکت با نام بلو فیکس BLUEFIX بسیار کارا وموثر خواهد بود.

سایه اندازی و کاهش میزان نور ورودی به فضای گلخانه میتواند کمک بسیار موثری به تنظیم دمای داخل گلخانه و کاهش هزینه های خنک کاری شود.

سایه زدن گلخانه نباید پیچیده یا گران باشد – هدف اصلی کاهش دمای داخلی است.

در سال جاری یعنی1401  قیمت تقریبی شید توری سایه انداز تقریبا 30 تا 35000هزارتومان برای هر متر مربع خواهد بود در صورتیکه این قیمت برای پوشش پودری و رنگ ضد باران و ضد آب 100تا 120برابر کمتر خواهد بود.

 شید طوری اساسا ماندد یک پنجره مشبک عمل میکند. این به معنی هست که مور از شیشه ی پنجره یا همان سوراخ های شید به طور کامل عبور میکند. این نور پس از عبور از پلاستیک به صورت نقطه ای و  spot بر روی برگ های گیاه متمرکز میشود ئر حالیکه قسمت های دیگر برگ اصلا نوری را دریافت نمیکند. در حالیکه در پوشش سایه انداز یا شید و رنگ پودری گلخانه نوری که از پلاستیک عبور میکند به طور یکنواخت و یکسان کل برگ را در بر میگیرد.

بر خلاف شید توری، پوشش یا رنگ پودری ضد باران و ضد آب گلخانه سبب ایجاد یک فیلم کاملا بر روی سقف و ایجاد نور یکنواخت برای کل فضای گلخانه میشود وتمام گیاهان داخل گلخانه به یک نسبت نور را دریافت میکنند ولذا عملیات فتوسنتز در تمام برگ ها به طور یکنواخت صورت میگیرد. حتی برگ های قسمت پایین گیاه نزدیک به زمین نیز به لحاظ انعکاس نور مقداری نور دریافت می کنند که نهایتا سبب یکنواختی نسبی نور در کل گلخانه میشود.

بلو فیکس   BLUEFIX  محصولی است کم‌هزینه که برای کاهش تابش خورشیدی استفاده از ترکیب سایه‌اندازی مانند پودریا پوشش ضد آب هست که در قسمت بیرونی یا روی سقف گلخانه پاشیده میشود. ترکیبات سایه بان به انعکاس تابش قبل از ورود به گلخانه کمک می کند و در نتیجه از ورود مقداری گرما جلوگیری می کند.

همین حالا نظر بدهید

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم